Apie mus

Viena geriausių pramogų gamtoje plaukti baidarėmis! Atvykite, išbandykite, plaukite ir pamatykite unikalią Aukštaitijos Nacionalinio parko gamtą. Rezervuokite plaukimą baidarėmis, sodybą nakvynei, stovyklavietę prie ežero ar upelio su palapinėmis.

Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos

Baidarių ir irklenčių  nuoma Aukštaitijoje, nakvynė sodyboje kambariuose ar privačioje stovyklavietėje, pirtis ar kubilas vakarui sodyboje, mobili pirtis ar mobilus kubilas stovyklavietėje.

Pagal kiekvieno pageidavimą galime pasiūlyti  maitinimą po baidarių žygio, vakare ir antros dienos pusryčius (vakarienė ir pusryčiai).

Aptarnaujame dideles ir mažas kompanijas, parenkame ir rekomenduojame sodybas ar stovyklavietes, aptarnaujame visus norinčius plaukti ir praleisti laiką gamtoje. Parenkame tinkamiausią plaukimo maršrutą pagal plaukimo laiką ir atstumą. Galime pasiūlyti ir vakarinį plaukimą leidžiantis saulei, ir naktinį plaukimą iki patekės saulė, patirti ir pajusti gyvosios gamtos gyvenimą.

Didesnėms kompanijoms galime pasiūlyti plaukimą  GIDĄ-VEDLĮ, su parengta programa pietų pertraukėlėje, plaukimo pusiaukelėje. Galima užsakyti ir maitinimą per pietus plaukimo metu, įpusėjus kelionei.

Mūsų klientai

Draugų kompanijos, šeimos su vaikais, įmonių darbuotojai, studentai, moksleiviai. Aptarnaujame visus, kurie nori gerai praleisti laiką gamtoje. Kompanijos dydis gali būti  nuo 1 iki 100 žmonių, visiems randame tinkamą sprendimą.

Baidares, kanojas, irklentes, nakvynę, stovyklavietę, pirtį ir kitas paslaugas siūlome planuoti ir užsakyti iš anksto.

Užsakę paslaugas, atvykstate į nurodytą sutartą vietą, sodybą ar stovyklavietę, apsistojate ir sutartu laiku atvažiuoja transportas, kuris nuveža jus į starto vietą plaukimui. Po plaukimo, kai pasiekiate finišą, paskambinate nurodytu tel. numeriu ir atvykęs transportas Jus nuveža į Jūsų gyvenamą vietą.

O jei nakvynės neplanuojate ir tik norite praplaukti pasirinktą trasą bei pasigrožėti gamta, atvykstate į Ginučių baidarkiemį,  paliekate automobilius ir nuvežame Jus į starto vietą. O po finišo atvežame atgal. Arba, pagal maršrutą, galima finišuoti sodyboje Ginučių baidarkiemis.

Apie baidares ir irklentes

Plaukimas su vaikais

Nuomojamos baidarės dvivietės, su galimybe sėdėti vaikui iki 10 metų baidarės centre kaip trečiam plaukikui.

Plaukimas vienam

Jei plaukimą baidare norisi išbandyti vienam, turime ir vienviečių  baidarių.

Plaukimas irklente

Plaukiant  irklente  reikia plaukti atsistojus, bet pradžiai galima ir atsiklaupus, kol pajusite balansą.

Gelbėjimosi limenės

Kiekvienam plaukiančiam išduodame gelbėjimosi liemenes, plukimo metu privaloma būti apsirengus ir nusiimti tik išlipus į krantą.