Pirtis ir kubilas

Pirties ar kubilo nuoma

Pirties ar kubilo nuoma sodyboje ar stovyklavietėje – tai nuostabus būdas užbaigti baidarių žygį. Kai kūnas maloniai pavargęs po irklavimo, pasimėgauti pirties garu ar šiltu kunkuliuojančiu jakuzzi vandeniu – tiesiog privaloma.

 

Užsisakykite vakarui pirtį ar kubilą, pasikaitinkite,  įšokite į gaivų upelio ar ežero vandenį atsigaivinti ir pajusite tikro poilsio malonumą.

Mobilaus kubilo nuoma Aukštaitijoje

Kubilas ar pirtis sodyboje arba stovyklavietėje

Apsistodami sodyboje su nakvyne, galėsite užsisakyti pirtį ar kubilą, esantį sodybos teritorijoje. O jeigu pasirinksite nakvynę privačioje stovyklavietėje prie ežero, galėsime Jums atgabenti mobilią pirtį ar kubilą ten.

Pirtis ne tik atpalaiduoja, bet ir šalina iš organizmo toksinus, palengvina kvėpavima, padeda atsigauti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Todėl ji – ne tik smagi, bet ir sveikatinanti pramoga.

Pirties ir kubilo nuomos kainos

Baidarių nuomos kaina skaičiuojama pagal Jūsų pasirinktą plaukimo maršrutą. Baidares atgabename į starto vietą ir išsivežame jas, Jums finišavus. Taip pat yra galimybė išsinuomoti baidares be transportavimo, Jūsų pačių pasirinktam maršrutui.

Sodyba su kubilu po baidarių