Nakvynė

Baidarės su nakvyne

Baidarės su nakvyne – pats geriausias pasirinkimas, norint pilnai atsiplaiduoti ir pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais. Kai po ilgo ir smagaus plaukimo, nereikia sėsti į automobilį ir keliauti namo.

 

Kai galite persirengti, nusiprausti, skaniai pavalgyti ir pavakaroti prie laužo. O gal net ir pirties ar kubilo malonumais pasimėgauti. Ir tik tada, kai gerai išsimiegate, kai pailsi ir kūnas, ir siela, iškeliaujate namo, kupini naujų jėgų.

 

Pagal pomėgsius, poreikius ir poilsiautojų kiekį, galime pasiūlyti nakvynę sodyboje, palapinėse ar privačioje stovyklavietėje prie ežero.

nakvynė sodyboje po baidarių žygio

Baidarės su nakvyne sodyboje

Nakvynės sodyboje kaina vienam žmogui  – 20-30€/naktis, arba pagal atskirą susitarimą. Didelėms kompanijoms užsakant ne vieną nakvynę kaina sutartinė.

Sodyboje iš viso yra 25 miegamos vietos. Visuomet rekomenduojame plaukimą baidarėmis ir nakvynę užsisakyti kaip įmanoma anksčiau. Kadangi sezonui įsibėgėjus, norimai datai gauti baidares ir nakvynę gali būti sudėtinga.

kaimo turizmo sodyba Ginučių baidarkiemis

Nakvynė sodyboje su palapinėmis

Mėgstantiems paprastumą, galima nakvoti sodyboje palapinėse. Palapines  atsiveža patys poilsiautojai.

 

Stovyklautojams suteikiamas geriamas vanduo, pavėsinė, malkos, šašlykinė,  šaldytuvas, laužavietė, elektra. Nakvynė sodyboje su palapinėmis kainuoja  10 €/naktis žmogui

 

Patikėkite, stovyklauti sodyboje su palapinėmis ir gamintis maistą ant laužo yra nuostabus nuotykis. Jei dar nebandėte, būtinai rekomenduojame  tai išbandyti.

nakvynė palapinėje po baidarių
privati stovyklavietė prie ežero
Stovyklavietė prie ežero

Jai esate pasiilgę laukinės gamtos, pasiūlysime apsistoti stovyklavietėje su palapine miške prie ežero. Galime pasiūlyti pasirinkti apsistoti dvejose privačiose stovyklavietėse, kuriose yra pavėsinė, laužavietė, šašlykinė, malkos, WC, privažiavimas automobiliu.

Galima užsakyti į stovyklavietę mobilią pirtį arba kubilą. Nakvynė privačioje stovyklavietėje be kaimynų – 8 €/žmogui. Aspsistojant ilgesniam laikui, kaina sutartinė.

Privati stovyklavietė prie ežero UK

Stovyklavietė skirta vienai kompanijai. Ggali apsistoti iki 50-60 ir daugiau žmonių. Yra Elektra, šaldytuvas, pavėsinė lauko baldai, laužavietė, malkos, šašlykinė, lieptukas, WC. tinklinio aikštelė, krepšinis.

Nuvešime į bet kurį pasirinktą maršrutą, o po pasiplaukiojimo atvežame atgal į stovyklavietę.

Privati stovyklavietė prie ežero UK
Privati stovyklavietė prie ežero SR

Stovyklavietė skirta vienai kompanijai. Gali apsistoti iki 50-60 žmonių. Stovyklavietėje yra pavėsinė laužavietė, malkos, šašlykinė, lieptukas, WC. Tinklinio aikštelė, krepšinis.

Į stovyklavietę galima užsakyti kubilą su jakuzzi arba mobilią pirtį. Patogu finišuoti su baidarėmis. Arba  tai gali būti antros dienos maršruto pradžia. Po pasiplaukiojimo atvežame atgal į stovyklavietę.

Privati stovyklavietė ASA

Stovyklavietė skirta vienai kompanijai. Gali apsistoti iki 50-60 ir daugiau žmonių. Stovyklavietėje yra pavėsinė, laužavietė, šašlykinė, malkos, WC, tinklinio aikštelė, geras privažiavimas automobiliu. Nuo pavėsinės iki ežero – 50 m atstumas. Prie ežero įrengtas pliažas, ilgas lieptas, graži pakrantė, vaikų karstyklės,  persirengimo kabina.  Į stovyklavietę galima užsakyti kubilą su jakuzzi arba mobilią pirtį.

Privati stovyklavietė ASA
Privati stovyklavietė prie upelio MINČIA

Stovyklavietė skirta vienai kompanijai. Gali apsistoti iki 50-60 žmonių. Stovyklavietėje yra Elektra
Šaldytuvas, arbatinis pavėsinė laužavietė, malkos, šašlykinė, lieptukas, WC. Krepšinio stovas. Į stovyklavietę galima užsakyti kubilą su jakuzzi arba mobilią pirtį.
Galima startuoti su baidarėmis iš stovyklavietės, po pasiplaukiojimo atvežame atgal į stovyklavietę.

Privati stovyklavietė prie upelio MINČIA