Baidarių nuoma

Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Baidarių nuoma Aukštaitijoje suteiks Jums progą aplankyti ir pamatyti nuostabią gamtą, vaizdingus ežerus, vingiuotus upelius, senovinius kaimus, piliakalnius, muziejus, ošiančius miškus, skraidančius paukščius, žydinčius laukus. 

 

Mūsų teikiamos paslaugos suteikia jums galimybę aktyviai praleisti laiką gamtoje su nepamirštamais įspūdžiais plaukiant baidarėmis ar kanojomis Aukštaitijos nacionalinio parko upeliais ir ežerais. Tai – nuostabi, aktyvi pramoga, kuria galite mėgautis nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

baidarių nuoma su transportavimu

Baidarių nuoma su nakvyne

Aplankę ir apžiūrėję Aukštaitijos nacionalinio parko apylinkes ir jų grožį, išraizgę upių vingius, neskubėkite namo. Pasilikite nakvynei mūsų sodyboje ar privačioje stovyklavietėje. Kur ant laužo galėsite išsikepti kvapnaus šašlyko ar žuvies. O kūną sušildysite ir atpalaiduosite pirtyje ar kubile.

Jūsų patogumui siūlome apsistoti kaimo turizmo sodyboje Ginučių Baidarkiemis. Pagal Jūsų pageidavimus ir kompanijos žmonių skaičių, sodyba gali būtį prie ežero ar upelio, vienas didesnis namas ar keli namukai, vienkiemyje ar netoli gyvenvietės.

Baidarių pramogas ir nakvynę sodyboje rekomenduojame suplanuoti kuo ankščiau, dar neįsibėgėjus sezono įkarščiui.

Baidarių nuomos kainos

Baidarių nuomos kaina skaičiuojama pagal Jūsų pasirinktą plaukimo maršrutą. Baidares atgabename į starto vietą ir išsivežame jas, Jums finišavus. Taip pat yra galimybė išsinuomoti baidares be transportavimo, Jūsų pačių pasirinktam maršrutui.

Baidarių transportavimas

Nuvešime nuomojamas baidares į jūsų pasirinktą maršruto starto vietą, ir pasiimsime po finišo.

 

Atvykus į sodybą ar stovyklavietę, leisime Jums atsipalaiduoti, pasirūpinsime Jūsų transportavimu iki plaukimo starto ir pasiimsime po finišo. Pristatysime jus į Jūsų gyvenamą sodybą ar stovyklavietę.

 

Dirbame tam, kad Jums nereiktų niekuo rūpintis. Kad galėtumėte gerai pailsėti, pasisemti įspūdžių ir norėtumėte sugrįžti bei išbandyti kitus maršrutus.

baidares su nakvyne
baidares nuoma
plaukimas baidaremis su nakvyne
Nuomojame šiuolaikiškas baidares

Mūsų asortimente rasite šių modelių baidares: VISTA, FREELAND, SOLINA, SMART XL, RAFA, EOLI.