Baidarių nuoma RYTŲ AUKŠTAITIJOJE | Nakvynė
13
page-template-default,page,page-id-13,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Nakvynė sodyboje

Jūsų patogumui mes pasirūpinsime nakvyne, kad po nuostabios baidarių žygio pramogos galėsite ramiai praleisti vakarą jaukioje sodyboje pasėdėti romantiškai prie laužo ar židinio, pasidalinti patirtais įspūdžiais plaukiant vingiuotais upeliais ar vaizdingų ežerų peizažais.

Rezervuokite sodybą dabar.  Ginučių baidarkiemis,

Baidarių nuomotojams rekomenduosime, parinksime, rezervuosime nakvyne kaimo turizmo sodyboje pagal kompanijos žmonių skaičių ir pageidavimą, sodyba gali būtį prie ežero ar upelio, vienas didesnis namas ar keli namukai, vienkiemyje ar netoli gyvenvietės. Mes rekomenduojame  planuotis baidarių pramogas ir nakvynę sodyboje kuo ankščiau dar ne įsibėgėjus sezono įkarščiui.

Nakvynės sodyboje  kaina vienam žmogui 20-25 € viena naktis, arba pagal atskirą susitarimą. Didelėms kompanijoms užsakant ne vieną nakvynę kaina sutartinė.

Nakvynė sodyboje su palapinėmis

Mėgstantiems paprastumą, galima nakvynė sodyboje palapinėse, palapinę  atsiveža patys poilsiautojai. Stovyklautojams suteikiama geriamas vanduo, pavėsinė, malkos, šašlikynė,  šaldytuvas, laužavietė elektra. Nakvynė sodyboje su palapinėmis yra mokama pagal susitarimą, ir kompanijos dydį.

Argi nesmagu stovyklauti sodyboje su palapinėmis ir gamintis maistą ant laužo, jei dar nebandėte tai rekomenduojame pabandyti.

Stovyklavietė prie ežero

Jai esate pasiilgę laukinės gamtos pasiūlysime pastovyklauti stovyklavietėje su palapine miške prie ežero, parinksime ir rezervuosime jums vietą. Turime pasiūlymą apsistoti privačiose stovyklavietės kuriose yra pavėsinė, laužavietė, šašlikynė, malkos, vc, privažiavimas su automobiliu. Galima užsakyti į stovyklavietę mobilią pirtį arba kubilą. Kaina stovyklavietėje yra pagal kompanijos dydį ir kiek laiko bus apsistojama.

Mes jums rekomenduosime ir rezervuosime jums sodybą pirtį stovyklavietę  jai pas mus užsakysite  baidares kanojas transportavimą ir kitas paslaugas.

Rezervuokite sodybą. Ginučių baidarkiemis,

Gunučių baidarkiemis tai ! Baidarių nuoma Rytų Aukštaitijoje

Užsakymai: +370 686 15329  ginuciai@gmail.com

Baidarių nuoma Aukštaitijoje, vandens žygių organizavimas baidarėmis, kanojomis Aukštaitijos  Nacionaliniame Parke, nakvynė kaimo turizmo sodyboje, pramoga Rusiškoje pirtyje, pasikaitinimas Japoniškoje pirtyje kubile.