Užsisakykite, rezervuokite nakvyne. Sodybose kambariuose,  sodyboje su palapinėmis, privačiose stovyklavietėse su palapinėmis.

Nakvynė sodyboje

Jūsų patogumui užsakant baidares mes pasirūpinsime nakvyne, kad po nuostabios baidarių žygio pramogos galėsite ramiai praleisti vakarą jaukioje sodyboje pasėdėti romantiškai prie laužo ar židinio, pasidalinti patirtais įspūdžiais plaukiant vingiuotais upeliais ar vaizdingų ežerų peizažais. Galime pasiūlyti savo sodybą Ginučių baidarkiemis, rezervuokite sodybą dabar.  Ginučių baidarkiemis,

Baidarių nuomotojams rekomenduosime, parinksime, rezervuosime nakvyne kaimo turizmo sodyboje pagal kompanijos žmonių skaičių ir pageidavimą, sodyba gali būtį prie ežero ar upelio, vienas didesnis namas ar keli namukai, vienkiemyje ar netoli gyvenvietės. Mes rekomenduojame  planuotis baidarių pramogas ir nakvynę sodyboje kuo ankščiau dar ne įsibėgėjus sezono įkarščiui.

Nakvynės sodyboje  kaina vienam žmogui 20-30€ viena naktis, arba pagal atskirą susitarimą. Didelėms kompanijoms užsakant ne vieną nakvynę kaina sutartinė.

Nakvynė sodyboje su palapinėmis

Mėgstantiems paprastumą, galima nakvynė sodyboje palapinėse, palapinę  atsiveža patys poilsiautojai. Stovyklautojams suteikiama geriamas vanduo, pavėsinė, malkos, šašlykinė,  šaldytuvas, laužavietė elektra. Nakvynė sodyboje su palapinėmis yra mokama pagal susitarimą, ir kompanijos dydį.

Argi nesmagu stovyklauti sodyboje su palapinėmis ir gamintis maistą ant laužo, jei dar nebandėte tai rekomenduojame pabandyti.

Stovyklavietė prie ežero

Jai esate pasiilgę laukinės gamtos pasiūlysime apsistoti stovyklavietėje su palapine miške prie ežero, Turime pasiūlymą  pasirinkti apsistoti  dvejose privačiose stovyklavietės kuriose yra pavėsinė, laužavietė, šašlykinė, malkos, WC, privažiavimas su automobiliu. Galima užsakyti į stovyklavietę mobilią pirtį arba kubilą. Kaina stovyklavietėje yra pagal kompanijos dydį ir kiek laiko bus apsistojama.

                                                                    Privati stovyklavietė prie ežero  SR

Stovyklavietė skirta vienai kompanijai gali apsistoti iki 50-60 žmonių, yra pavėsinė laužavietė malkos šašlykinė, lieptukas, WC. Patogu finišuoti su baidarėmis arba antros dienos galima maršruto pradžia ir po pasiplaukiojimo atvežame atgal į stovyklavietę.

                                                                        Privati stovyklavietė prie ežero  UK

Stovyklavietė skirta vienai kompanijai gali apsistoti iki 50-60 ir daugiau žmonių, yra  Elektra šaldytuvas pavėsinė  lauko baldai, laužavietė malkos šašlykinė, lieptukas, WC.  tinklinio aikštelė krepšinis. Nuvešime į bet kurį pasirinktą maršrutą o po  pasiplaukiojimo atvežame atgal į stovyklavietę.

                                                                  Privati stovyklavietė ASA

Stovyklavietė skirta vienai kompanijai gali apsistoti iki 50-60 ir daugiau žmonių. Stovyklavietėje yra Pavėsinė  laužavietė šašlykinė, malkos, WC, tinklinio aikštelė,  geras privažiavimas Nuo pavėsinės iki ežero 50 m. kur įrengtas pliažas ilgas lieptas graži pakrantė, vaikų karstyklės  persirengimo kabina,  Į stovyklavietę galima užsakyti kubilą su DŽEKUDZI, arba pirtį.

Ginučių baidarkiemis, baidarių nuoma rytų Aukštaitijoje, nakvynė sodyboje, privati stovyklavietė, irklentės, kubilas, pirtis.

Užsakymai: +370 686 15329 ginuciai@gmail.com

VISTA Baidarių nuoma Aukštaitijoje, vandens žygių organizavimas baidarėmis, irklentėmis Aukštaitijos  Nacionaliniame parke, nakvynė kaimo turizmo sodyboje, nakvynė stovyklavietėje,  pirtis garinė vakarui, kubilas jacuzzi, mobilus kubilas su jacuzzi. Plaukite baidarėmis Aukštaitjoje  Buka, Kiauna, Žeimena, Lakaja, Peršokšna.