Populiariausi baidarių plaukimo maršrutai,

Užsakymai baidarių nuoma tel. +370 686 15329  ginuciai@gmail.com

Plaukite upėmis, Buka, Kiauna, Žeimena, Lakaja, Peršokšna ir Aukštaitijos Nacionalinio Parko ežerais, upėmis, upeliais ir ežeriukais. Jūsų ir įrangos transportavimu męs pasirūpiname. Kad nepaklystumėte gamtoje! Kiekvienam baidarių ekipažui duodame plaukimo maršruto neperšlampantį žemėlapį, pravedame instruktažą. Belieka tik mėgautis plaukimu baidarėmis ir grožėtis nepaprast Lietuvos gamta.

O jai esate pastovūs klientai, ar žygio organizatoriai, naudojatės visomis mūsų paslaugomis ne pirmą kartą, visada pritaikysime jums specialią nuolaidą !

Vienos dienos

  • BUKA        Utenas–Buka–Ginučiai, 16km

Startuojate upelio Buka pradžioje įrengtoje stovyklavietėje plaukiate ilgu vingiuotu Bukos upeliu  apie 9 kilometrus iki Baluošo ežero, Baluošo ežeru plaukite pietryčių kryptimi iki priplauksite betoninį tiltą pro kurį reiks praplaukti apačia srauniu upeliuku iki Baluošykščo ežero, nelabai ilgas siauras ežeras suteiks galimybę pasigrožėti gražia gamta, plaukite išilgai kariu ežero krantu ir baigiantis ežerui kairėje pusėje įplauksite į Skriogžlės upelį kuris leis pasijusti lyg pasakoj savo kerinčiais vaizdais. Smagiu Skriogžlės upeliu įplauksite į Srovinaičio ežerą kur atsiveria labai gražūs gamtos vaizdai. Plaukite tolyn laikydamiesi dešinės pusės ir priplauksite Ginučių malūną.   O čia jau reik išlipti iš baidarių ir pernešti jas per važiuojamąjį kelią į kitą užtvankos pusę, vėl įsitaisyti baidarėse ir plaukti tolyn Srovės upeliu  vieną kilometrą kol išsišakos upeliai jums reiks sukti į kairę pasroviui dar plauktį ir gėrėtis Srovės upelio vaizdais vieną kilometrą kol pastebėsite kairėje pusėje Ginučių baidarkiemis, čia jau ir finišas.

Utenas-Ginuciai
  • EŽERAIS  Ginučiai–Linkmenas–Palūšė 12 km

Nuostabus poilsinis baidarių maršrutas vaizdingais ežerais. Pradedate plaukti Srovės upeliu nuo Ginučių baidarkiemio pakrantės, plaukiate upeliu iki Asėko ežero  dešine puse paplaukus Asėko ežeru išplauksite  į Asėkos upelį kur pasijunti kaip džiunglėse jei staptelsite akimirkai išgirsite tiek daug paukščių garsių kad norėsis klausytis ir pamiršite kad reikia plaukti tolyn. Praplaukus Asėkos upelį įplauksite į Linkmeno ežerą pasigėrite nuostabiais gamtos sukurtais vaizdais ir sukate kairėja puse pkaukiate tolyn link Asalnykščio kur psigrožėdami nepastebimai priplauksite Asalnų ežerą plaukdami tolyn pagal žemėlapį priplauksite  Lūšių ežerą o čia netoliese ir finišas Palūšės pliažas kus galėsite pasimaudyti laukdami transporto.

Ginuciai-Paluse
  • SROVĖ     Baluošas–Srovė- -Linkmenas, 10km,

Startuojate Baluošo pietrytiniame krante plaukiate laikydamiesi kairės kikiBaluošoilgasalės, tai nuostabi sala kurioje yra ežeriukas ir galima į jį įplaukti, palankius ilgasalęplaukete tolyn pro Trainiškio kaimą kairėje pusėje ikibetoninio tilto,  pro kurį reiks praplaukti apačia srauniu upeliuku iki Baluošykščo ežero, nelabai ilgas siauras ežeras suteiks galimybę pasigrožėti gražia gamta, plaukite išilgai kariu ežero krantu ir baigiantis ežerui kairėje pusėje įplauksite į Skriogžlės upelį kuris leis pasijusti lyg pasakoj savo kerinčiais vaizdais. Smagiu Skriogžlės upeliu įplauksite į Srovinaičio ežerą kur atsiveria labai gražūs gamtos vaizdai. Plaukite tolyn laikydamiesi dešinės pusės ir priplauksite Ginučių malūną.   O čia jau reik išlipti iš baidarių ir pernešti jas per važiuojamąjį kelią į kitą užtvankos pusę, vėl įsitaisyti baidarėse ir plaukti tolyn Srovės upeliu  vieną kilometrą kol išsišakos upeliai jums reiks sukti į kairę pasroviui dar plaukti ir gėrėtis Srovės upelio vaizdais iki plaukiate upeliu iki Asėko ežero  dešine puse paplaukus Asėko ežeru išplauksite  į Asėkos upelį kur pasijunti kaip džiunglėse jei staptelsite akimirkai išgirsite tiek daug paukščių garsių kad norėsis klausytis ir pamiršite kad reikia plaukti tolyn. Praplaukus Asėkos upelį įplauksite į Linkmeno ežerą pasigėrite nuostabiais gamtos sukurtais vaizdais, sukate į dešinę ir plaukiate į patį galą Ginučių piliakalnio papėdėje yra išsilaipinimo finišo vieta.

baluosas linkmenas
  • ŽEIMENA Kaltanėnai –Švenčionėliai 16km

Startuojate Kaltanėnuose gražioje starto vietoje.Nuostabus poilsinis maršrutas plačia Žeimenos upe iki Švenčionėlių  finišas prieš tiltą dešinėje pusėja. Tai maršrutas leidžiantis kuo mažiau mosuoti irklais neša pati upė galima gėrėtis vaizdais ir bendrauti su plaukiančiais draugais susikibus baidarėmis šonais jus nuneš palengva srovė iki finišo.

Kaltanenai-Svencioneliai
  • KIAUNA    Kiauna–Gilūtas-Sekluotis- Kukliai,  15 km

Plaukti nuostabia upe Kiauna tai tikras malonumas ir išbandymas savęs, pradėsite plaukti Pakiaunio kaimelio tilto vingiuosite pasroviui pro Stirninės, Jakutiškio, Vasiuliškės, Žvirbliškės, Kūrinių kaimus praplauksite ne vieną tiltą bus nemažai kliūčių ir ekstremalių vietų,  praplauksite Gilūto ir Sekluočio ežeriukus kur nuostabi augmenyje ir  baidarininkus palydi Gulbės. Išplaukus iš sekluočio ežero įplaukiate į Kuklių kaimelį, vingiuotu upeliu plaukiate  pro kaimelį praplaukiate tilta  ir už maždaug 500-700m pairklavus  kairėje pusėje yra finišo vieta ji yra pažymėta

kiaunas kukliai
  • LAKAJA    Juodieji lakajai  – Lakaja- Žukaučyzna. 18km

Plaukiant Lakajos upe tai yra dviejų dienų maršrutas su nakvyne stovyklavietėje su palapinėmis. Bet  galima plaukti ir vieną dieną , startuoti nuo ežero Juodieji  Lakajai stovyklavietės,  įplaukti iš ežero į Lakajos upę ir vingiuoti ilgu gražiu upeliu 5-6 valandas ikis finišo kaimo Žukaučyzna sustojimas prie tilto.

juodieji lakajai - zukaucyzna
  • LAKAJA    Žukaučyzna-Liūlinė. 17km

Antra dalis Lakajos upelio galima pradėti Žakaučyznos kaime prie tilto. Startuojate plaukiate vingiuotu vaizdingu Lakajos upeliu   iki ežero Lakajai,  tai ilgas siauras ežeriukas pačiame gale išplaukimas, irkluojate toliau gėrėdamiesi gamta kol priplaukiate Žeimenos upę o čia jau sukate į dešinę ir kiaketos šimtų metrų jau čia pat ir finišas Liūlinė

Lakajai-Liulyne1

Dviejų ir daugiau dienų

  • ŽEIMENA   Kaltanėnai- Švenčionėliai- Liūlinė.  30 km

Plaukiant Žeimenos upe galima plaukti visa maršrutą su nakvyne stovyklavietėje palapinėse. Galime rekomenduoti kur galima sustoti nakvynei stovyklavietėje. Tai labai įdomus poilsinis maršrutas plaukiant baidarėmis galima pasigrožėti nuostabia gamta. Kadangi upė plati plaukti galima neskubant tad pasigrožėti kraštovaizdžiu tikras malonumas.

Lakajai-Liulyne1
  • LAKAJA    Juodieji Lakajai –Lakaja–Žeimena- -Liūlinė. 35km

Plaukiant Lakajos upe tai yra dviejų dienų maršrutas su nakvyne stovyklavietėje su palapinėmis. Startas Juodieji Lakajai stovyklavietė, finišas išplaukus įšLakajos upės sukat į dešinę o čia jau Žeimena paplaukiatkeleta šimtų metrų ir finišas Liūlinė.

Jūsų pageidavimu maršrutą galime parinktį individualiai, pagal jūsų norus ir galimybes kokiais upeliais ir ežerais norėsite plaukti, arba galite pasirinkti maršrutą patys. Galimi 1-2-3-4 dienų baidarių maršrutai, su nakvyne stovyklavietėse arba sodybose.

Plaukite upėmis

Būka, Srove, Almaja, Žeimena, Aiseta, Kiauna, Peršokšna, Lakaja.

Lakajai-Liulyne1

Srovinaitis, Utenas, Utenykštis, Baluošas, Linkmenas, Asėkas, Asalnykštis, Asalnai, Lūšiai, Aisetas, Kiaunas, Gilūtas, Sekluotis. Visi ežerai susijungia upeliais.

Ginučių baidarkiemis baidarių nuoma rytų Aukštaitijoje.

Užsakymai: +370 686 15329  ginuciai@gmail.com

Baidarių nuoma Aukštaitijoje, vandens žygių organizavimas baidarėmis, kanojomis, Aukštaitijos  Nacionaliniame Parke, nakvynė kaimo turizmo sodyboje, pramoga Rusiškoje pirtyje, pasikaitinimas Japoniškoje pirtyje kubile. Plaukite baidarėmis, Buka, Kiauna, Žeimena, Lakaja, Peršokšna.