Baidarių nuoma RYTŲ AUKŠTAITIJOJE | Apie mus
9
page-template-default,page,page-id-9,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

APIE MUS

Gunučių baidarkiemis tai !  Baidarių nuoma Rytų Aukštaitijoje

Užsakymai: +370 686 15329  ginuciai@gmail.com

Baidarių nuoma Aukštaitijoje, vandens žygių organizavimas baidarėmis, kanojomis, Aukštaitijos  Nacionaliniame Parke, nakvynė kaimo turizmo sodyboje, pramoga Rusiškoje pirtyje, pasikaitinimas Japoniškoje pirtyje kubile. Plaukite baidarėmis upėmis, Buka, Kiauna, Žeimena, Lakaja, Peršokšna.

Atvykite ir pamatykite! Nuostabią gamta, vaizdingus ežerus,vingiuotus upelius, senovinius kaimus, piliakalnius, muziejus, ošiančius miškus, skraidančius paukščius, žydinčius laukus.Bet kam tiek daug kalbėti kai viską galima patiems pasižiūrėti Aukštaitijos Nacionaliniame Parke. Mūsų teikiamos paslaugos suteikia jums galimybę aktyviai praleisti laiką gamtoje su nepamirštamais įspūdžiais plaukiant baidarėmis ar kanojomis Aukštaitijos Nacionalinio Parko upeliais ir ežerais.

Pramogos
Nakvynė sodybose
Nakvynė stovyklavietėse

Pas mus galima išsinuomoti reikiamą kiekį baidarių, ilgesniems žygiams išsinuomoti kanojas. Užsisakyti nakvynę sodyboje, norintiems arčiau gamtos nakvynę stovyklavietėje. Užsisakyti pirtį ar kubilą vakarui, o kad poilsis būtų tikai nerūpestingas galime pasiūlyti jums maitinimą.

BAIDARIŲ NUOMA

Nuomojame  šiuolaikiškas  baidares ir inventorių. Nuomojame baidares VISTA , nuomojame baidares FREE LAND, nuomojame  irklentes SUP

Baidarės VISTA
Baidarės  VISTA
Baidarės  FREE LAND
Gelbėjimosi liemenė
Irklai

Irklentė SUP

Plaukiantiems baidarėmis ar kanojomis privaloma būtį užsidėjus gelbėjimosi liemenę, nesvarbu ar tai vaikas ar suaugęs žmogus.

Baidarių nuomos kaina šeštadienį sekmadienį ir švenčių dienomis 25 € viena baidarė vienai dienai.

BAIDARIŲ TRANSPORTAVIMAS

Nuvešime nuomojamas baidares į jūsų pasiriktą maršruto starto vietą, ir pasiimsime po finišo.

Atvykus jums į sodybą ar stovyklavietę mes leisime jums atsipalaiduoti pasirūpinsime jūsų transportavimu iki plaukimo starto, ir pasiimsime po finišo pristatysime jus į jūsų gyvenamą sodybą ar stovyklavietę. Mes dirbame tam kad jūs gerai pailsėtumėte ir norėtumėte vėl sugrįžti ir išbandyti kitus maršrutus.
Įrangos transportavimo paslaugų kainos sutartinės.

Plaukimo akimirkos

Upė Buka Baluošas Ginučiai

Pirties pramogos

Geresnės atgaivos  po įspūdingai praleistos dienos nerasite kaip pirties malonumai, karštas pirties garas, ar Japoniškos pirties kubilo malonumai padės atgauti jėgas su gaivaus upelio ar ežero pagalba. Užsisakykite vakarui pirtį ar kubilą , pasikaitinkite,  įšokite į gaivų upelio ar ežero vandenį atsigaivinti ir pajusite tikro poilsio malonumą.

Kainos

Pirties paslaugos 2-3 val  60 € kompanijai
Kubilas vakarui                80 € kompanijai

Pasižvalgykite po Aukštaitijos nacionalinį parką

Daug nepakartojamų vaizdų galima pamatyti Aukštaitijos Nacionaliniame Parke, belieka skirti keletą valandų pakeliauti automobiliu ir aplankysite daug įžymių ir gražių vietų.  Galima pamatyti senovinius kaimus , piliakalnius,  muziejus, vandens malūnus, apžvalgos bokštus ir kitas įdomybes kurių tikrai nemažai.

Gunučių baidarkiemis tai ! Baidarių nuoma Rytų Aukštaitijoje

Užsakymai: +370 686 15329  ginuciai@gmail.com

Baidarių nuoma Aukštaitijoje, vandens žygių organizavimas baidarėmis, kanojomis, Aukštaitijos  Nacionaliniame Parke, nakvynė kaimo turizmo sodyboje, pramoga Rusiškoje pirtyje, pasikaitinimas Japoniškoje pirtyje kubile. Plaukite baidarėmis upėmis, Buka, Kiauna, Žeimena, Lakaja, Peršokšna.